Vineri, 19/Oct/2018, 11:51 AM
Acasă Înregistrare RSS
Bine aţi venit, Vizitator
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Tutoriale Metode De Plata » BTPay - Banca Transilvania » BTPay - Banca Transilvania
BTPay - Banca Transilvania
AdminData: Duminică, 25/Feb/2018, 1:04 AM | Mesaj # 1
Generalisim
Grup: Administratori
Premii: 0
Reputaţie: 532
Status: Offline
Incepand cu data de 25-02-2017 introducem ca metoda de plata BTPay! Pentru cei care au deja aplicatia instalata banuiesc ca stiu deja sa o foloseasca pentru cei care nu o au o pot descarca GRATUIT de AICI PENTRU ANDROID si de AICI PENTRU IOS

Plata prin BTPay este de 60 de lei cu 0 COMISION BANCAR si se face prin transfer direct catre 0761425000, mai jos o sa va las un tutorial prin niste print screen-uri!

Pasul 1 dupa instalare si adaugarea cardurilor BT in aplicatie alegeti TRANSFERA BANI

Pasul 2 alegeti TRIMITE BANI

Pasul 3 introduceti nr de telefon 0761425000 iar daca nu puteti direct trebuie sa bagati nr de telefon in agenda si sa il selectati din agenda

Pasul 4 Introduceti suma de plata (minim 60 de lei) si eventual mai jos adresa de mail (care nu trebuie sa depaseasca 30 de caractere)

Pasul 5 trebuie sa apara ca in printul de mai jos si nu mai trebuie decat sa confirmati tranzactia

Dupa apasarea butonului Confirma si trimite tranzactia a fost finalizata iar pe ecran v-a aparea imaginea de mai jos

Acum cam totul a fost finalizat iar dvs mai aveti de facut un print screen in aplicatie dupa apasarea butonului TRANSFERA BANI iar la STAREA TRANSFERURILOR v-a trebui sa apara tranzactia, acest print screen il trimiteti prin mail catre trackere.ucoz.ro@gmail.com !
Invitatia se primeste in maxim 8 ore de la acceptarea tranzactiei in aplicatia BTPay din partea noastra pe adresa de mail de la care s-a primit print screen-ul!

Forum » Tutoriale Metode De Plata » BTPay - Banca Transilvania » BTPay - Banca Transilvania
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Yahoo bot last visit powered by trackere.ucoz.ro